Logo Loading
  • Brak produktów w koszyku.

Koszty i rodzaje dostawy

KOSZTY I RODZAJE DOSTAWY


Sklep internetowy ladylorence.pl obsługuje następujące metody realizacji dostaw produktów do klienta:

 • Dostawa kurierska.
  Operatorem kurierskim domyślnie jest Kurier InPost. Na życzenie klienta jest możliwość wysłania paczki innym dostawcą tychże usług lub punktu pocztowego. Jeśli zdecydujesz się na którąś z tych opcji prosimy o jak najszybszą informację poprzez stronę Kontakt zaraz po zrealizowaniu zamówienia. Domyślnie dostawa będzie realizowana przez Kurier InPost.
  Cena usługi niezależnie od ilości produktów i wybranego dostawcy zawsze będzie wynosiła 14,50zł i jest doliczana w ostatnim kroku realizacji zamówienia.
 • Dostawa kurierska za pobraniem.
  Tak jak wyżej, natomiast płatność za zamówienie jest pobierana przy przekazaniu paczki, przez kuriera. Koszt tej usługi to 17zł.
 • Paczkomat InPost.
  Dostawa jest realizowana do wybranego paczkomatu, wybranego podczas składania zamówienia. Koszt takiej usługi wynosi 12zł.
 • Paczka w Ruchu.
  Dostawa jest realizowana do wybranego sklepu Ruch, wybranego podczas składania zamówienia. Koszt takiej usługi wynosi 8zł.

Przy zamówieniu powyżej 80zł, dostawa jest darmowa!

Obsługujemy jedynie wysyłki krajowe. Nie wysyłamy zamówień poza granicę Polski!

Czas realizacji zamówienia zazwyczaj wynosi od 2-4 dni roboczych, natomiast czas ten może ulec wydłużeniu w sytuacjach wyjątkowych niezależnych od działalności.

W razie jakichkolwiek problemów z dostawą, prosimy o kontakt poprzez stronę Kontakt